Продам: Вакцина жива спорова проти сибірки тварин із штаму "СБ"
Сумська біофабрика пропонує вакцину живу спорову проти сибірки тварин із штаму
« СБ» рідку
Склад. Суспензія живих спор безкапсульної авірулентної культури штаму "СБ" в стабілізуючому середовищі – 30 % гліцерині. Одна доза – 1 см3 вакцини містить 20-25 млн. спор.
Фармацевтична форма. Прозора, дещо опалесцююча білувато-жовтувата рідина з незначним білуватим осадом, який утворюється при зберіганні і легко розбивається в гомогенну суспензію при струшуванні.
Імунобіологічні властивості. Імунітет у тварин після вакцинації наступає через 10 діб і триває 12 місяців.
Вид тварин. Коні, велика рогата худоба, вівці, кози, олені, верблюди, віслюки, хутрові звірі, свині.
Показання. Вакцину використовують одноразово для профілактичних і вимушених вакцинацій всіх видів сільськогосподарських тварин. Молодняк усіх видів тварин, крім лошат, перший раз вакцинують з 3-х місячного, лошат з 9-ти місячного віку. Повторно молодняк ревакцинують через 6 місяців після першої вакцинації.
Дорослих тварин вакцинують один раз на рік. Вимушена вакцинація проводиться в будь-який період року незалежно від наявності в господарствах інфекційних хвороб.
Протипоказання. Не дозволяється планово вакцинувати молодняк до 3-х місячного віку, ослаблених, виснажених тварин і самок в останній період вагітності, а також при наявності в господарстві гострих інфекційних хвороб. Не допускається вакцинація тварин клінічно хворих, з підвищеною температурою тіла.
Забороняється застосування вакцини разом з іншими біологічними і хімічними препаратами.
Застереження при застосуванні.
Голки та шприци перед використанням стерилізують кип'ятінням в 2 % розчині соди. Місце ін'єкції обробляють 70 % розчином спирту. Про проведення вакцинації складають акт із зазначенням кількості щеплених тварин, терміну вакцинації, номера серії вакцини, найменування підприємства-виробника, прізвища спеціаліста ветеринарної медицини, який проводив вакцинацію і спостереження за станом тварин після вакцинації. Документи зберігаються у ветеринарного лікаря 2 роки.
Не застосовувати вакцину за 14 діб до забою тварин. Забій вакцинованих тварин дозволяється через 14 діб після імунізації. У разі вимушеного забою вакцинованих тварин до цього терміну – туші та боїнські продукти направляють на технічну переробку, а при необхідності спалюють. За 10 днів до вакцинації та протягом 10 днів після застосування вакцини не рекомендується обробляти тварин антибіотиками, а також проти інфекційних, інвазійних захворювань і нашкірних паразитів.
Особливі вказівки (при тільності, лактації).
Молоко від вакцинованих тварин дозволяється використовувати без обмеження. Молоко від тварин з поствакцинальними ускладненнями знезаражують кип'ятінням у 2 %-му розчині соди 2 години.
Спосіб застосування та дози. Вакцину рідку вводять тільки підшкірно. Вівцям і козам в область середньої третини шиї або внутрішньої поверхні стегна в об'ємі 0,5 см3.
Коням, великій рогатій худобі, оленям, верблюдам, віслюкам і хутровим звірам в область середньої третини шиї в об’ємі 1 см3, свиням – в область внутрішньої поверхні стегна або за вухом в об’ємі 1 см3.
Протягом 10 діб після вакцинації за тваринами ведеться ветеринарне спостереження.
Побічні ефекти. Тварин з поствакцинальними ускладненнями (висока температура, набряки в місці введення вакцини) видаляють із стада і лікують.
Термін придатності. Вакцину зберігають у сухому темному закритому приміщенні при температурі (+2 - +10°С). Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка. Скляні герметично закриті флакони по 50 см3, 100 см3, 200 см3.
Ціна: 620 грн. / Литр
Кількість: 1